Tips Moederdag cadeau
Het ideale Moederdag cadeau nodig voor de creatieve moeder? Omdat niet iedereen langs kan gaan bij hun moeder voor moederdag is het natuurlijk extra leuk om te laten weten dat je aan haar denkt. Als een leuke extra hebben we nu een verzendoptie waarbij we gratis het cadeau inpakken zodat het rechtstreeks naar je moeder verzonden kan worden!
Met onderstaande bollen heb je met 1 bol genoeg voor een leuk brei of haak project. Bij deze garens zit een flyer met leuke patronen erbij ! Je hoeft dus alleen nog een kleur te kiezen en als optie bij het verzenden 'Moederdagcadeau' aan te vinken!
 |
 |
 |
 |
€15.50 |
€15.95 |
€38,50 |
€14,95 |
Cadeautips voor de breiende moeder:

|
Zomerponcho Jaipur soft €13.50
Deze gebreide poncho is een leuk accessiore voor de zomer. Dit pakket is verkrijgbaar in 6 leuke kleuren.
100% katoen
|
 |
Omslagdoek Bloom €34,95
Omslagdoek gebreid met de Bloom van Lang Yarns, 70% Katoen, 18% Viscose, 12% Linnen.
Bloom van lang yarns is een natuurlijke verloop draad met prachtige zomerse kleuren.
Ametingen 50cm bij 220cm
|
 |
Breipakket stola Veganette €33,-
Dit breipakket voor het maken van een stola van de veganette van Katia. Dit pakket is verkrijgbaar in 4 zomerse kleuren en bestaat uit 90% katoen.
|

|
Breipakket truitje Pima €29,70
Trui korte mouw gebreid met de Pima van Lana Grossa.
Breipakket verkrijgbaar in 3 maten 6 verschillende kleuren. Pima is een 100% katoenen draad met een lichte glans.
|
 |
Lange top van Capri €27,50
Deze luxe top wordt in tricotsteek gebreid dus ook geschikt voor de beginnende breister.
Capri van lana grossa is een gladde draad met een zijde glans.
|
 |
Een ander breipakket of zelf garen uitzoeken kan natuurlijk ook. Vergeet niet 'moederdag cadeau' bij de verzendoptie aan te vinken!
|
|
|
Cadeautips voor de hakende moeder:
 |
Haakkatoen Quattro €2,40
Als haakster kan je nooit genoeg bollen haakkatoen hebben! Dus met deze bolletjes zit je altijd goed.
|
 |
Omslagdoek €36,-
Omslagdoek die wordt gehaakt met de de Versailles van Katia. Deze draad heeft een subtiele zilverdraad erin verwerkt wat het een luxe omslagdoek maakt. Haakpakket verkrijgbaar in 4 leuke kleuren.
|
 |
Oasis Mandala cal €30,-
Deze leuke deken wordt gemaakt van de basic merino van Katia. Het pakket bevat 8 bollen basic Merino.
|
 |
Sjaal Jaipur soft €13.50
Deze gehaakte stola wordt gemaakt van een zachte 100% katoenen draad. Dit pakket is verkrijgbaar in 6 leuke kleuren.
Afmeting ongeveer 34cm x 205cm
|
 |
Omslagdoek Fair cotton €39,50
Zomerse omslagdoek gemaakt van de biologische fair cotton. Verkrijgbaar in 5 leuke kleurcombinaties!
De afmeting van de omslagdoek is ongeveer 60 cm breedte x 180 cm lengte, zonder de flosjes.
|
 |
Een ander haakpakket of zelf garen uitzoeken kan natuurlijk ook. Vergeet niet 'moederdag cadeau' bij de verzendoptie aan te vinken! |
0 Reacties
Er is nog niet gereageerd